Öncelikle aşağıdaki bağlantıdan gerekli olan yazılım dosyalarını indiriniz.

 

www.66.com.tr/software/ROUTE66_V9_Q2.rar

 

1-Cihazınızı usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız.

"2-Cihazın hafızasına girebilmek için 3 farklı yöntem vardır.

a-Cihazınız hafıza kartı ile çalışıyor ise hafıza kartını cihazdan çıkartıp bilgisayarınıza bir kart okuyucu vasıtası ile takınız.

b- Cihazınız USB kablosu ile bağlıyken cihazınızı açtığınız zaman gelen ilk menüden Ayarlar-Bir sonraki sayfa ardından usb menüsüne giriniz.Ekrana gelen menüde sağdaki bilgisayar ekranına tıklayınız.( Bu şekilde cihazınız usb modun a geçecektir)

c- Cihazınızı USB kablosu bağlıyken bilgisayarınızda kurulu olan ActiveSYNC (Windows XP) veya Windows Mobile Aygıt merkezi (Vista ve Windows 7) yazılımını çalıştırın. Dosya yönetimi veya araştır butonuna bastığınızda cihazın hafızasına ulaşabilirsiniz."

3- Yukarıda bulunan 3 yöntemden birisi ile cihazın hafızasına ulaştıktan sonra hafızanın içinde bulunan bütün dosyaları siliniz.

4-Yukarıdaki bağlantıdan indirmiş olduğunuz zip dosyasını bilgisayarınızın herhangi bir klasörüne açınız. 

5-Burada bulunan dosyaların tamamını kopyalayarak hafıza kartınıza yapıştırınız.

6-Bu şekilde yazılım yükleme işleminiz bitmiş olacaktır.

 

 Aktivasyon işlemi

1.       Aktivasyon işlemi için bilgisayarınızda bağlantı programı kurulu olması gerekmektedir. Bu programı www.navking.com web sitemizde Destek-araçlar bölümü altında bulunan ve bilgisayarınız işletim sistemine uygun olan programı yükleyiniz. Windows XP için Active SYNC. Windows Vista ve 7 için ise Windows Mobil Aygıt Merkezi.

2.       Usb kablonuzu cihazdan çıkartıp cihazınızı kapatıp açınız. Cihaz açıldıktan sonra usb kablonuzu tekrar bağlayıp yüklemiş olduğunuz programda bağlantı kurulana kadar bekleyiniz.

3.       Bağlantı tamamlandıktan sonra Navigasyon'a girerek açılan harita ekranında karşınıza gelen “sunucudan lisans anahtarlarını istiyor musunuz” sorusuna "Hayır" yanıtını veriniz.

4.       Daha sonra ekrana gelen uyarıda “Kullanmak istediğiniz makbuz kodu varmı?” uyarısına “Evet” yanıtını veriniz ve size göndermiş olduğumuz makbuz kodunu bu alana boşluk bırakmadan yazınız.

Herhangi bir sebepten dolayı yanlışlıkla bu uyarıyı atlarsanız. Makbuz kodunu girmek için Seçenekler menüsüne giriniz listede bulunan Extra menüsünden “Makbuz kodu Gir” ikonuna tıklayınız ve makbuz kodunuzu boşluk bırakmadan giriniz. Aktivasyon tamamlandı yazısı geldikten sonra cihazınız kullanıma hazırdır.